JARUŠKA JE NAPROSTO ZDRAVÁ :-)

24. 11. 2014

Po bonitaci jsem jela do Brna za Mvdr. Snášilem na kliniku, udělat rentgeny jak DKK tak i DKL, zajeli jsme i pro Cézara Kuklík jelikož panička nemá auto a chtěla jsem jim oběma pomoci a usnadnit cestu. Vše probíhalo perfektně a výsledek po prohlížení rtg byl super, a pan doktor pěl nasmírnou chválu na kostru a kyčle Cézara, že tak pěknou a silnou kostru dlouho neviděl, jak to zahřálo u srdíčka si dovede představit každý chovatel.. ale stejně dokud mi to nepřijde poštou černé na bílem nevěřim. A tak do 14 dnů dorazil výsledek renetgenu i výsledky z odebrané krve na testy geneticky přenosných chorob a to DM a DWARF z německé kliniky LABOKLIN, výsedky jsou naprosto báječné!!!

JARUŠKA KUKLÍK LUPI DI MONTE MORELLO : DKK A(0/0), DKL 0-0, DM N/N, DWARF N/N

CÉZAR KUKLÍK : DKK A(0/0), DKL 0-0

Jsem nesmírně štastná že Jaruška bude svým miminkům předávat jen to nejlepší, jak zdraví tak krásu a povahu. Cézarek žije v Tišicích u Prostějova se svou paničkou Marií a jelikož splnil podmínky chovnosti čeká na nějakou pěknou nevěstu.JARUŠKA KUKLK LUPI DI MONTE MORELLO - DKK A(0/0), DKL 0-0, DM N/N, DWARF N/N

CÉZAR KUKLÍK DKK A(0/0), DKL 0-0

EVROPSKÁ VÝSTAVA BRNO 2014

22. 11. 2014

Tuto výstavu jsme si prostě nemohli nechat ujít, ale..jako obvykle čím vyšší úroveň jako světovka a evropská je tím větší zklamání, s posuzování. Pí. Ridarčikovou jsem měla ráda, za precizní a kvalitní posouzení, ale to co předvedla nyní zpochybňuje její kvality. Někdy jako by ty krásné typické představitele naschvál přehlížela i pan Hartl kroutil hlavou :-( Když jsem šla do kruhu s Jordanem rozhodčí se ani nepodívala a Jordy je dost závislák tak jsem povolala majitele abych jim to nepokazila a po ignoraci dostal pes těchto kvalit VD, pro mě nepochopitelné a pro dost lidí kolem také..dále byl vidět Garp Kuklík - VD, Gissy Kuklík - V4, Korra - VN3, Kiara - VN2, Kraken Kuklík - VN1, z Ruska dojela i Hilary KUKLÍK - VD, i nádherné feny s itálie se na bednu nedostali za to tam stáli feny k mému údivu a šoku..malé, špatné záda, tmavé oko, nekvalitní srst, vybočené lokty, dlouhý a špatně nasazený ocas..to je na na známku dobrá a ne výborná 2,res cac!! Každopádně i tak děkuji majitelům za odvahu, prezentaci a bojovnost, ráda sem Vás viděla mimochodem přijel i Jaguar Kuklík s paničkou ten mě zvedl náladu :-)JAGUAR KUKLÍK

JORDAN KUKLÍK

KRAKEN KUKLÍK   s panečkem, panem Hartlem a pí Andrlovou s námi :-) s námi chovatelkami :-) Krakenova trojice :-)

KORRA KUKLÍK

KIARA KUKLÍK

KUKLÍCI  Kraken a Korra sourozenecká pusinka Kraken a Korra Jaguar a Jordan Kuklíci

FREUD - AX KUKLÍK JE CHOVNÝ

21. 11. 2014

Jediný chovný jedinec po Baskovi z Děštné Hory je právě Axík, bonitaci zvládl na jedničku a obdržel tento kod:

A69 Og P1/ Xv 55,1 Xf 111,6/ DKK A (0/0), DKL 0-0, DM N/N, DWARF N/N

Moc gratuluji a přeji nějákou tu pěknou nevěstu :-)FREUD - AX KUKLÍK

BONITACE - FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 19.10.2014

21. 11. 2014

Jak jinak opět skvěle připravená a organizovaná bonitace, velký dík pořadatelům ze ZKO Frýdlant n/Ost. a moravské pobočce KCHČSV. Celkem se sešli 4 kuklíci. A všichni byli úspěšně zbonitováni a jsou chovní. Jen má italská holčička neustála útok figuranta a utekla, chudinka..změřena byla a ted jí připravuji a vysvětluji že je to hra na bubáka a ne doopravdy a že nedovolim aby jí nikdo ubližoval..je tak hodná a nesnáší agresi a zlobu má svůj krásný svět na Kuklíku a tyto věci jí vadí, jako mě :-) Nicméně nic nevzdáváme a na jaře to jistě zvládneme. Zde jsou výsledky a bonitační kody:

CÉZAR KUKLÍK/ A67 Oc P3/ Xv 53,7 Xf 109,0/ DKK A(0/0), DKL 0-0

Cézarek to zvládl perfektně i přes naše obavz jelikož si prošel peklem, majitel ho bez mého vědomí dal do útulku a až po 6 měsících jsem našla někoho kdo mu dal to nejkrásnější, lásku a péči.. je to pan pes co po tom co si s lidskými hyenami prožil, nezanevřel na člověka a našel toho pravého.Tímto veřejně a s úctou děkuji paní Marii Konečné za to co pro Cézara udělala a hlavně že mu zachránila život!

HAR KUKLÍK/ A67 K1 Of P5/ Xv 52,2 Xf 110,4/ DKK A(0/0), DKL 0-0

Har alias Kuki je pes kamarádské a hravé povahy je mazlivý a poslušný, moc děkuji majitelům Jarkovi a Miladě za výbornou prezentaci a péči..líp se Kuki mít nemohl než s Vámi.


HELLA KUKLÍK/ A63,5 K1 Oh P1/ Xv 54,3 Xf 108,7/ DKK A (0/0), DKL 0-0, DM N/N, DWARF N/N

Hella se pod vedením své skvělé paničky předvedla nejlépe ze všech předvedených psů, je to prostě profík a i když žije v rakousku kde českou bonitaci nepotřebuje je tak vzorná že si jí přijela do čech udělat. Jsem hrdá že Marie s ní udělala tolik práce a přeju jim ať to vysněné IPO zmáknou :-)

Krásná KORRA KUKLÍK přijela na kukačku a chovala se jako správné čsv, hravá a bláznivá. Korra roste do krásy a její majitel je na ni právem hrdý.CÉZAR KUKLÍK CÉZAR S KORROU CÉZAR S PANIČKOU měření panička uklidnuje CÉZAR V POSTOJI

HAR KUKLÍK KORRA A HAR

HELLA KUKLÍK HELLA S PANIČKOU

KORRA KUKLÍK S PÁNEČKEM KORRA KUKLÍK PUSINKA PRO PÁNEČKA

JARUŠKA JARUŠKA SE MĚŘÍ

OMLUVENKA

03. 11. 2014

Jistě jste si všimli že stránky nejsou aktualizovány, problém s počítačem jsem vyřešila a to na vždy :-) Starouš PC byl uložen k odpočinku do komory a nahradil ho nový Noťas a ten teda jede :-) Mám spoustu novinek a fotek z bonitace, štěnatek atd a postupně si to budete moci přečíst a prohlédnout :-) Jinak stručne Jaruška nezvládla zkoušku testu povahy na bonitaci takže letos štěnátka mít nebude, nastavila jsem jiný režim a stanovila plán tréninku aby to na jaře levou zadní zmákla :-) Ted je pod palbou Gero jelikož Mája i Jaruška jsou v tom nejlepším a neustále vysvětlují Gerouškovi jak moc by sním chtěli štěnátka :-) Veselo je prostě pořád :-)


LUPÍNA KUKLÍK HLEDÁ PÁNEČKA NEBO PANIČKU :-)

03. 11. 2014

Zadám 6-ti týdenní fenečku československého vlčáka s rodokmenem, načipovaná, očkovaná, s europasem. Jmenuje se Lupina Kuklík a hledá aktivního pánečka/ku, která jí bude mít ráda a bude jí nejlepším přítelem. Lupínka je zvyklá na děti, jiné pejsky, na pobyt v domě i venku v kotci. Je velice milá, hravá a mazlivá. Je po úspěšných, zdravých a povahově báječných rodičích WOLFISH WITCH Z MOLU ES + CUKI AMANT GRIS, předpoklad krásného vlčího vzhledu a kamarádské povahy. Odběr Lupínky již dnes :-) Chovatelský servis samozřejmostí. Návštěvy vítány! info na tel: +420774082224 nebo psovodi.vlk@email.czLUPÍNA KUKLÍK

JMÉNA ŠTĚNÁTEK

14. 10. 2014

Máme už jména a zápisová čísla:-) Jména si vybírali budoucí majitelé :-)

PEJSCI: LOBO, LONGAN, LORD ARES, LUCKY LUKE

FENKY: LADY WOLF, LUCKY STAR, LUPINA


NOVÉ FOTKY ŠTĚNÁTEK - KONEČNĚ :-))

14. 10. 2014

Omlouvám se všem za zpoždění ale mám poněkud napilno :-( obě děti nemocné, a na sezení u pc fakt neni čas. Radši volné chvíle trávím se štěnátky a našimi psi :-) Zde jsou fotky z neděle bylo nádherně a tak byly štěnátka venku na zahradě a bylo jim fajn, večer byly doma s návštěvami. Jinak portréty štěnátek fotil můj 6 letý syn :-) šikulka :-)štěnátka 3 týdny fenka č.1 fenka č.1 fenka č.1 fenka č.2 fenka č.2 fenka č.3 fenka č.3 pejsek č.1  pejsek č.2 pejsek č.3 pejsek č.3 - pejsek č.4 pejsek č.4 naprosto štastná chovatelka :-) tohle miluju :-) štěnátka spolu milášci venčení první kroky na travičce :-)   s maminkou štastná maminka Witch :-) moje všechno :-) ještě cucáme :-) při kojení :-) nunínci :-) pohoda na Kuklíku :-)

ŠTĚNÁTKŮM JE 18 DNÍ a návštěvy se jen hrnou :-))

08. 10. 2014

Včera to vypuklo, návštěvní maraton před námi, ale je to moc fajn pokecat s lidmi co milují čsv tak jako já. Štěnátka jsou tulivá, mazlivá a zatím nekousavá :-) Přijela se podívat Marta s tatínkem štěnátek Cukim a budoucí majitelé jedné z holčiček Zita a Miloš, bylo to moc fajn. Štěnátka jsem důkladně odčervila i s maminkou, vyfotila a zvážila tady jsou fotečky:-)štěnátka vrh L 18 dní pejsek č.1 - 1658 g pejsek č.1 - 1658 g pejsek č.2 - 1822g pejsek č.2 - 1822g pejsek č.3 - 1700g pejsek č.3 - 1700g pejsek č.4 - 1733g fenka č.1 - 1604g fenka č.2 - 1656g fenka č.3 - 1650g první papání štěnátka s Martou štěnátka s Martou štěnátka s Martou štěnátka spolu štěnátka s tatínkem Cuki Amant Gris štěnátka a mazlící armáda :-)

FREUD - AX KUKLÍK JE CHOVNÝ :-)

08. 10. 2014

Axík jediný chovný potomek po Uny a Baskovi z Deštné hory zvládl zkoušku dospělosti a je chovný. Narostl z něj krásný pes a na bonitaci obdržel kod AS Og P1/69, indexy : Xv 55,1, Xf 111,6, nyní ještě čekáme na výsledky rtg na DKK a DKL.FREUD - AX KUKLÍK - 2 ROKY
1  2  3  4  5  . . . . .  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  . . . . .  68  69  70  71  72