MÁME ŠTĚNÁTKA!!!! - JARUŠKA JE MAMINKOU !!!!!

18. 01. 2016

Včerejší den byl opravdu požehnáním pro mé citové buňky, nejen že Rick přispěje k rozvoji našeho úžasného plemene ale Jaruška večer začala rodit svá první štěnátka a to v den narozenin mého syna Lukáška :-) Vše proběhlo hladce jelikož Jaruška má fantastické vlčí instinkty vůbec jsem nepochybovala o jejím mateřském pudu. Ráno jsem už papala a štěnátka pěkně sají mlíčko a jsou v klidu. Jaruška šla snámi ven a je tak štastná..no já asi trochu víc jelikož se mi splnil můj sen..štěnátka jsem kontrolovala jen letmo jelikož tu je - 12 a máme 6 vlčích miminek :-) Jsem na naší holčičku pyšná a moc jí gratuluji :-)


ETZEL DI MONTE MORELLO KUKLÍK USPĚŠNĚ NAKRYL GLORII Z BLATNICKÝCH VINIC !!!

18. 01. 2016

Včera v dopoledních hodinách přijela z teplé moravy nevěsta pro našeho Etzela / Ricka / :-) Rick se předvedl jako frajer, něžně a hravě Glorii přivítal a následně během pár minut s přehledem nakryl, svázání trvalo kolem 25 minut. Pak lítali a hráli si jako spravní milenci. Glorie nás navštíví ještě jednou a my se moc těšíme. Mám velkou radost že z našeho Ričánka se stal pan pes :-)


PF 2016 ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK !!! - PS: JARUŠKA JE BŘEZÍ A BUDE MÍT s GEROUŠKEM ŠTĚNÁTKA !!!

23. 12. 2015

Krásné, štastné a veselé vánoční svátky plné pohodičky a krásných procházek s Vašimi miláčky :-)

Do Nového roku všechno nejlepší, ať se nám plní naše sny a jsme zrdaví a štastný po boku našich nejvěrnějších psích přátel.

Já doufám, že tento strašný rok už skončí a přijde Nový a lepší, nebude mi brát do nebe mé nejlepší přátele a nebude mě trápit..Já slibuji že budu zase dál bojovat a zase dál se snažit aby naši psi byli stále těmi nejlepšími a zdravými československými vlčáky! Witch, Uny a Aresku slibuji že udělám vše proto aby Vaše plemeno bylo dál tím nejlepším - přísahám!

Přidávám na pokochání pár fotek mladých vlčáků z našeho chovu :-)



KRAKEN KUKLÍK 21 měsíců - krásný vnuk po naší Unynce      s pánečkem

LORD ARES KUKLÍK - 15 měšíční syn naší Witchulky

LUCKY STAR KUKLÍK - 15 měsíční dcera naší Witchulky

Máme krásné období a sněžíííí :-)

23. 11. 2015

Gero dne 20.11.naposledy nakryl Jarušku ale tímto nekončí jejich vztah je překrásný, laškování a vzájemná tolerance no kam se lidi hrabeme..bohužel ale je to tak..Dnes začalo chumelit a to je ten nej dárek pro vlčáka, takže jak jinak šli jsme už po 15h abychom si to užili a já fotila, zde múžete vidět oba rodiče budoucího vrhu N Kuklík. Více fotek ve fotogalerii jelikož byl dotaz ohledně Gerova bonitačnho kodu - zde je A/výška v kohoutku/ 75 cm, OF -/ povaha/ sangvinik,ovladatelný - vyrovnaný, P1 /soulad se standardem / VÝBORNÝ.



Prvn sníh 20.11.2015 GERO a JARUŠKA Mája 9 let :-) Jaruška štastná a veselá jako vždy :-) budoucí tatínek pan Gero můj velký kluk Gero pán pánů a vnuk anší Uny - Gero milášek Gero spolu rodiče moje Jaruška spolu rodiče GERO KUKLÍK 3 ROKY Jaruška koukej  moje Jaruška láska ty jsi má jediná :-)) asi tě láskou sežeru :-) štastný rodiče štastný rodiče štastný rodiče štastný rodiče hry Jaruška Jaruška moje Jaruška

JARUŠKA JE NAKRYTÁ A BUDE MAMINKOU :-)

19. 11. 2015

Včera nastal ten správný den a okamžik po více než 73 dnech hárání, Jaruška začla ovulovat a Gero to poznal znamenitě. Ale v plánu bylo nakrýt synem naší Witch jelikož je starší...ale.. Etzel alias Rick o Jarušku vůbec nestál ani večer ani ráno, nejspíš jí bere jako sestru a ne družku. A tak jsem to nechala na přírodě a nechala našeho chlapáka Gera Kuklík /vnuk naší zesnulé bábušky Uny Tossz z Molu Es/ ať si dělá co uzná za vhodné. A tak si užili Jaruška chtěla, Gero chtěl a tak přirozeně a v klidu bez zásahu lidského faktoru se spojili, jak včera tak dnes. Bylo to něco nádherného, přirozeného, jejich chování bylo tak láskyplné a milé byla jsem totálně dojata a náplast na srdce mi přistála jak z nebe. Po spojení se navzájem čistili, mazlili, hráli, dováděli a byly neustále u sebe , celou procházku. Jak novomanželé, Gero jí neustále následoval, chodili těsně vedle sebe a olizovali si tlamičky..něco nádherného a tak přirozeného.Jsem štastná a oni dva prožívají to nejkrásnější co na světě je.


Jaruška stále hárá

22. 10. 2015

jelikož nemám náladu ani chut něco psát tak jen narychlo pro zájemce o štěnátka po Jarušce..Jaruška stále hárá takže stále čekáme na ovulaci abychom mohli nakrýt Etzelem :-)


WOLFISH WITCH Z MOLU ES *13.10.2007 + 21.10.2015

22. 10. 2015

WOLFISH WITCH Z MOLU ES *13.10.2007 + 21.10.2015

Včera nás, mě.. Navždy opustila moje malinkatá, krásná, krásná Witchulka, po těžké nemoci jsem ji nedokázala pomoci a její bolest a trápení jsem ukončila. Sbohem lásko má největší, sbohem a děkuju za ty nádherné dny co jsme spolu prožily, kdo mi ted dá sílu dál žít, kdo mě bude dělat štastnou, kdo mi bude přítelem co nikdy nezradí????? Chci za tebou!!!. NIKDY NEZAPOMENU!! Miluju tě celým svým srdcem holčičko moje, pozdravuj Uny,Areska,Hokanka a pana Míšu.Tohle je poslední kapka...Vzpomínejte Vy všichni co jste poznali její dokonalost..



WOLFISH WITCH Z MOLU ES *13.10.2007 + 21.10.2015 SPOLU a šťastné v Budapešti 1.zprava Witchulka v Dánsku.. nejkrásnější - fotka od Evy na pláži v Dánsku jako roční holčička na Kuklíku v pampeliškách štastná maminka

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KLUBU CHOVATELŮ ČSV V ČR

25. 09. 2015

Poněkud opožděně ale přece :-) Jelikož jsem se po mateřské konečně zapojila do pracovního procesu, tak ted už vůbec na pc čas nezbývá a když si udělám čas třeba ve 4h ráno a nejde internet což na Kuklíku je běžné :-( je to k vzteku..

Takže k výstavě, kterou jsem sice na chvíli ale přeci viděla a účastnila jsem se famozního boje mezi bratry z Kuklíka. Ve třídě otevřené, která byla obsazena 17 psi bojovali nakonec o první dvě místa hned dva bratři z Kuklíka a to oba po naší Witchulce - Jaguar a Har Kuklík, boj to byl famózní a já fandila co to šlo samozřejmě oběma. Nakonec paní rozhodčí Tomešková dala V1, CAC tedy první místo HAR KUKLÍK a na druhé místo V2,RES.CAC JAGUAR KUKLÍK. Moje radost se nedá popsat - snad jen hlasitý tlukot šrastného srdce, pláč, slzy štěstí a pocit že má snaha a každodenní péče o naše psi je pochválena, mě to ke štěstí stačí. Výstavy se zůčastnila i Lucky Star Kuklík ve třídš mladých získala krásnou známku Výborná, Děkuju majitelům za vynikající péči kterou svým psům dávají a vůbec za předvedení a jsem pyšná že je mám za přátelé a mají štěnátka právě od nás. Děkuji Veroniko, Miládko, Jarku, Zito a Miloši :-)



SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KCHČSV 2015 na fotkách JAGUAR KUKLÍK A HAR KUKLÍK Har Kuklík v kruhu s paničkou Jaguar Kuklík v kruhu Jaguar Kuklík v kruhu Har Kuklík v kruhu s paničkou Har Kuklík v kruhu s paničkou Jaguar Kuklík v kruhu s paničkou zleva: Har, pani rozhodčí a Jaguar moje maličkost, Jaguar a majitelka Jaguara Verča :-) vítězové mého srdce : zleva - Har Kuklík 1.místo a Jaguar Kuklík 2. místo

JARUŠKA HÁRÁ !!!

07. 09. 2015

Tak jsme se dočkali a mnozí z Vás kteří čekají na své vysněné štěnátko z Kuklíka :-) Jaruška se na popud Witch rozhárala a včera jsem zamilovanému páru dopřála zamilovanou procházku, byly tak štastní. Saotné krytí samozřejemě neproběhlo, je ještě brzo ale užili si hrátek a já jsem udělala pár fotek :-)



Jaruška a Etzel budoucí rodiče vrhu N Kuklík Etzel Jaruška milenci láska je láska něžnosti mají se rádi pan pes Etzel Etzel honička hrátky milenců dovádění po vlčím spolu :-) spolu :-) spolu v zimě 2014

Podzim nám začal jak jinak než říjí :-)

07. 09. 2015

Před týdnem se rozhárala naše Witch a nahání Gera, ale holčička má smůlu štěnátka měla na jaře takže jí naordinuji odpočinek. Počítám že bude moci dělat tetičku Jaruščiným štěnátkům :-)


1  2  3  4  5  . . . . .  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  . . . . .  69  70  71  72  73