HLEDÁME VHODNÉHO MAJITELE PRO PEJSKA PILSNERA URQUELLA :-)

31. 01. 2023

Máme posledního volného pejska po naší Lupi a skvělém otci Argo ze Skřinářova.
Tento pejsek není žádný flegmouš, je to pejsek s předpokladem pro práci a hlavně člověka s důsledností a empatií. je to neskutečný mazel, ale zároveň by rád byl nad Vámi a velel on. Je dominantní ale pod vedením dobrého a spravedlivého psovoda z něj bude pan pes, naprosto oddaný a pracovně aktivní. Hledám psovoda se zkušenostmi, který přemýšlí co dělá a je velmi trpělivý a důsledný.
Pes to bude krásný, typově po dědovi Chaan Čono z Molu es. Prosím volejte jen ti co to s ním myslíte vážně a máte opravdu čas se mu věnovat a obětovat mu celý svůj život.

Děkuji za pochopení ale pravda předchází omyl a nešťastný život jak pejska tak Váš.Pilsner Urquell - dominátor s milou tváří idální na výcvik - jen zkušeným psovodům Pejsek Pilsner Urquell Kuklík - volný 5 týdnů Pejsek Pilsner Urquell Kuklík - volný 5 týdnů

MÁME ŠTĚNÁTKA, VRH P KUKLÍK :-))

30. 12. 2022

Dne 27.12.2022 naše Lupi hladce přivedla na svět svá první štěňátka, jelikož to je 17. vrh co se v naší chovatelské stanici narodil budou se štěňátka jmenovat od písmene P :-) Lupi a Falkovi se povedla remíza a tak máme 3 fenky a 3 pejsky.
Případní zájemci o toto užasné plemeno volejte nebo pište dotazy ráda zodpovím a návštěvy jsou vítané :-)Štěňátka vrh P Kuklík štěňátka v košíku :-) Spolu :-) S maminkou Lupi a s maminkou lidskou :-) papáme :-) s maminkou :-) mazlení :-)

ČEKÁME ŠTĚNÁTKA MINIATURNÍCH BULTERIERŮ :-)) VRH D KUKLÍK

29. 03. 2020

Naše Májuška bude každým dnem rodit má plné bříško malých klabonosých miminek už se nemůžeme dočkat na štěnátka:-)

matka štěnátek: BEST OF BULL-M WILD FÁMY
barva: tricolor, BAER+/+,PLL-N/N,SONO LEDVIN - OK

otec: GJUNP ETALON KACHESTVA - JNR.CAMPION RUSKA / BAER+/+,PLL-N/N

matka: WAAL LOVELY RED-M WILD FÁMY
VÝBORNÁ, BAER+/+,PLL-N/N

otec štěnátek: IRIS PLATINUM JUPITER FOR BULLTER EGO
žíhaný bílé znaky, DOPPLER-OK, USG - OK, BAER+/+, LAD- CLEAR

otec: CAMBRIA´S BULLTER EGO
PLL-CLEAR

matka: IRIS PLATINUM SHKODA

Příjímáme rezervace na štěnátka více informací buď mailem nebo na FB - Jarka Mrkosová štěnátka budou k odběru k Vám domů začátkem června 2020 :-)))
matka: BEST OF BULL-M WILD FÁMY maminka Mája  na výstavě Klubová výstava KABT- 1.MÍSTO TŘÍDA MLADÝCH - VÝBORNÁ 1., CAJC šikulka :-)) spolu:-)

otec: IRIS PLATINUM JUPITER FOR BULLTER EGO Jupík otec štěnátek
1